بیانیه سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان به مناسبت بزرگداشت ۹ دی

بیانیه سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان به مناسبت بزرگداشت 9 دی

سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان به مناسبت فرارسیدن سالروز ۹ دی امروز صبح بیانیه ای در این رابطه صادر کرد که به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

     {الا و لا یحمل هذالعلم الا اهل البصر و الصبر}

۸ سال از وقوع حماسه مردمی ۹ دی ملت سرافراز ایران در سال ۸۸ می گذرد اما همچنان ابعاد مختلف این حضور پرشکوه و انقلابی آحاد مردم نامکشوف باقی مانده است.

وقایع پس از انتخابات ریاست جمهوری در آن سال و آشوب و ناهنجاریهای پیش آمده یک بار دیگر رد پای عناصر خودفروخته داخلی و حمایت اربابان مستکبر خارجی را نمایان ساخت که تمام هم و غم خود را در جهت ضربه زدن به انقلاب اسلامی به کار بسته بودند.

با این وجود مردم فهیم و بصیر و انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی از زن و مرد، خرد و کلان و از اقشار مختلف با خلق حماسه ای بزرگ و ماندگار بار دیگر نقشه فتنه بر پاشده دیگری را نقش بر آب کرده و با حضور میلیونی خود در اقصی نقاط کشور حمایت و پشتیبانی خود را  از نظام و انقلاب و آرمانهای بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (قدس سره) و ولایت فقیه به جهانیان ابراز داشته تا بگویند با تمام وجود در برابر خطوط قرمز نظام اسلامی ایستاده اند.

اردوگاه استکبار به خیال خام خود برای براندازی نظام و انقلاب همه توان خود را این بار یک جا به میدان آورد و دشمنان داخلی نیز با ریختن آب به آسیاب دشمن و همراه نمودن خود با توطئه برنامه ریزی شده غرب با پشتیبانی های خود از فرصت پیش آمده سوء استفاده نمودند اما دست ولایت امام عصر (عج) و مدیریت داهیانه مقام معظم رهبری امام خامنه ای(دام ظله) و بصیرت مردم انقلابی یک بار دیگر عرصه را بر دشمنان قسم خورده انقلاب تنگ نمود.

با توجه به تلاش مجدد برخی عناصر سیاسی داخلی در جهت قبح زدایی از این فتنه و بازگرداندن اصحاب فتنه به حیات سیاسی  و طرح شعارهای ساختار شکنانه، ما دانش آموزان با بصیرت پشت سر نظام و ولایت ایستاده و با زنده نگهداشتن این حماسه مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهیم زد.

دانش آموزان بسیجی ایران اسلامی همزمان با سالروز این حماسه بزرگ، همگام و همصدا با سایر اقشار خواهان مجازات قانونی عوامل اصلی فتنه در جهت احقاق حق ملت ایران می باشند و آمادگی خود را جهت حضور در صحنه های مختلف دفاع از انقلاب اسلامی اعلام می دارد.

بیانیه سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان به مناسبت ۹ دی-روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

درباره نویسنده

248مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 شهید مهرداد عزیزاللهی. محفوظ است.
قدرت گرفته از Site Saz