بیانیه شورای همفکر علوی سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان به مناسبت آزادی قدس شریف

بیانیه شورای همفکر علوی سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان به مناسبت آزادی قدس شریف

بیانیه شورای همفکر علوی سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان به مناسبت آزادی قدس شریف امروز صبح صادر گردید که به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

{بیانیه مجمع همفکری علوی سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان به مناسبت هتاکی اخیر امریکا در خصوص قدس شریف}

با توجه به اقدام  اخیر ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر انتخاب بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی ما
دانش آموزان بسیجی استان اصفهان واجب دانستیم بیانیه ای در این باره صادر کنیم.

حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای رهبر انقلاب در این باره فرمودند : ادعای  پایتختی قدس از سوی دشمنان از عجز و ناتوانی آنهاست.

این اقدام توسط دونالد ترامپ اثبات می کند که اسرائیل عروسکی در دستان آمریکاست که آمریکا وی را به هر صورتی که بخواهد به بازی می گیرد، اما باید بدانند که بسیجیان این سرزمین هرگز اجازه نخواهند داد که دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی هر غلطی که خواستند بکنند و باید برآنان یاد آور شد که سخن بزرگ مردان و سرداران این ملت همیشه به حقیقت  پیوسته و  وعده های ما محقق خواهد شد، همانگونه که مالک اشتر زمان، حاج قاسم سلیمانی وعده نابودی داعش را داده بودند و این وعده بحمدالله به حقیقت پیوست . انشاالله و به یاری خداوند وعده رهبر ما حضرت آیت الله خامنه ای که در سال ۱۳۹۴ فرمودند اسرائیل ۲۵سال آینده را نخواهد دید نیز به حقیقت خواهد پیوست. البته آمریکا با این اقدام نشان داد برای نابودی اسرائیل بسیار عجله دارد و این ۲۵ سال را برای ما به جلو انداخت.

باید متذکر شویم که کشوری به نام اسرائیل موجودیت و هویتی ندارد که پایتخت برای آن متصور باشیم و ما صرفا حامی مردم  مظلوم  فلسطین هستیم و ما به پشتیبانی کامل از مسلمین و مظلومین مقابل اسرائیل و آمریکا خواهیم ایستاد.

ما دانش آموزان بسیجی و انقلابی اعلام می کنیم از هیچ کدام از این بازیهای اسرائیل و آمریکا نمی هراسیم و با قلم، جواب گوی یاوه گوییهای آنها هستیم و در صورت نیاز به صورت تمام عیار در میدان حاضر شده و مشت محکمی به دهان یاوه گویان و مستکبرین عالم خواهیم زد.

آذر ماه/۱۳۹۶         مجمع همفکری علوی سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان  

درباره نویسنده

248مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 شهید مهرداد عزیزاللهی. محفوظ است.
قدرت گرفته از Site Saz