اعزام ۲۸۹ دانش آموز دختر بُرخوار به اردوی راهیان نور

اعزام ۲۸۹ دانش آموز دختر بُرخوار به اردوی راهیان نور

صبح امروز، با حضور جمعی از مسئولان شهرستان برخوار، ۲۸۹دانش آموز دختر، در قالب هفت دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی غرب کشور، اعزام شدند.

مسئول اردویی بسیج دانش آموزی برخوار، در گفت و گو با خبرنگار اصفهان بیست ، اظهار کرد: ۲۸۹ نفر از دانش آموزان دختر شهرستان در قالب اولین کاوان اعزامی به اردوی راهیان نور، امروز یک شنبه با هفت دستگاه اتوبوس راهی اردوی فرهنگی راهیان نور  غرب کشور شدند و در این اردو از یادمان شهدای هشت سال دفاع مقدس بازدید خواهند کرد. دومین اعزام نیز سی ام دی دماه جاری در قالب دانش آموزان پسر بسیجی به این مناطق اعزام خواهد بود.

وی پیرامون اهمیت نقش اردوی راهیان نور در میان دانش آموزان عنوان کرد: این اردو به منظور آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان با مناطق عملیاتی کشور و توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می شود که طی آن دانش آموزان  از تمامی یادمان های دفاع مقدس بازدید خواهند کرد.

مسئول اردویی بسیج دانش آموزی برخوار با اشاره به اینکه برای انتقال ارزش‌ها و همچنین آرمان‌های انقلاب و دفاع مقدس باید برنامه‌ریزی شود، ادامه داد: اردوهای راهیان نور فرصت مناسبی برای پیوند فرهنگ دفاع مقدس با نسل چهارم انقلاب است.

درباره نویسنده

248مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 شهید مهرداد عزیزاللهی. محفوظ است.
قدرت گرفته از Site Saz