نماینده ولی فقیه در سپاه: آمریکایی‌ها بد عهدی کنند ملت ایران مقابل آنها می‌ایستند

نماینده ولی فقیه در سپاه: آمریکایی‌ها بد عهدی کنند ملت ایران مقابل آنها می‌ایستند

حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی گفت: ملت ما تاکنون آمریکایی‌ها را آزموده و چنانچه آنها به عهد و پیمان خود عمل نکنند، مردم کشورمان همچون گذشته مقابل آنها می‌ایستند و از تهدیدات دشمن واهمه‌ای نخواهند داشت.

به گزارش بصیرت حجت‌الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه، در حاشیه بیستمین دوره طرح ولایت بسیج دانشجویی گفت: مسئولین امر تلاش‌شان را کردند تا آنچه می‌بایست مصلحت نظام و کشور باشد را در مذاکرات قرار دهند.

وی با تأکید براینکه ما با دشمنی روبرو هستیم که ۲۰۰ سال است با خدعه و نیرنگ زندگی خود را اداره کرده، افزود: آمریکایی‌ها ۲۰۰ سال است با همین شیوه‌ها دنیا را چپاول کردند و ذخایر منطقه را به یغما بردند.

حجت‌الاسلام سعیدی با اشاره به اینکه منتظریم ببینیم آمریکایی‌ها در رابطه با مذاکرات اخیر چه کاری می‌خواهند انجام دهند، ادامه داد: واقعا ملت ما و دولتمردان ما منتظرند ببینند آیا این‌ها به میثاق‌هایی که خودشان در عرصه‌های بین‌المللی اذعان می‌کنند، متعهد خواهند بود یا اینکه دنبال بهانه‌ای جهت عمل نکردن به تعهدات‌شان هستند.

نماینده ولی فقیه در سپاه در پاسخ به سئوالی مبنی بر اظهار نظر اخیر آمریکایی‌ها درباره حاج قاسم سلیمانی هم عنوان کرد: چهره حاج قاسم سلیمانی یک چهره محبوب بین مستضعفین و محرومین و انقلابیون جهان است؛ لذا مشکلی که آمریکایی‌ها با حاج قاسم سلیمانی دارند به همین موضوع ارتباط دارد، زیرا ما تقابل همه‌جانبه‌ای بین اندیشه توحیدی با کفر و استکبار داریم.

حجت‌الاسلام سعیدی در ادامه با اشاره به اینکه محور اندیشه کفر آمریکا است، بیان داشت: آمریکایی‌ها هر نوع تلاشی که می‌توانستند، برای تخریب چهره اسلام و انقلابیون خط مقدم انجام دادند، اما این حرکت، بالنده و رو به جلو است، به همین خاطر نمی‌توانند چراغ اسلام را خاموش کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه تأکید کرد: به همین دلیل حاج قاسم سلیمانی در مبارزه با محور اندیشه کفر، تزلزلی در اراده و اندیشه‌ خود نخواهد داشت، و از آمریکایی‌ها هم وحشتی ندارد.

درباره نویسنده

248مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 شهید مهرداد عزیزاللهی. محفوظ است.
قدرت گرفته از Site Saz