حتی با دست های بسته هم تسلیم زیاده خواهی دشمن نمی شویم

حتی با دست های بسته هم تسلیم زیاده خواهی دشمن نمی شویم

محسن رضایی در مراسم تشییع پیکر پاک ۱۷۵ شهید غواص و ۱۰۰ شهید گمنام گفت: این مردم ثابت‌ کرده‌اند که امروز پیرو راستین این شهدا هستند، در شرایطی که امروز در فضای بین‌المللی ما نیاز به نمایش وحدت و خشم انقلابی داشتیم، این حضور امروز بسیار معنا دار است.

وی افزود:غواصان حساس‌ترین مأموریت خط‌شکنی را برعهده داشتند. یک ساعت قبل از شروع عملیات در تاریکی شب، غواص‌ها از دل سرزمین خودی و تاریکی شب باید به سمت دشمن حرکت می‌کردند. از سال سوم جنگ به این طرف جنگ به بن بست رسید و ما به این نتیجه رسیدیم که جنک را باید به آب‌ها بکشانیم و نیروی جدیدی به نام غواص‌ها به نیروهای ما اضافه شدند.

فرمانده سابق سپاه پاسداران افزود: غواصان ما برای استقلال و پیشرفت کشور جان خود را دو دستی دادند. دست‌هایشان را بستند اما تسلیم نشدند و در مقابل دشمن زانو نزدند. آبادانی و پیشرفت این کشور نیاز به مقاومت و شهادت دارد و این شعار غواصان بود.

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از سخنانش گفت: نباید اخبار غلط به مردم بدهیم نگوییم آب خوردن نداریم، کشور ما محاصره شده است، نگوییم نمی توانیم سر پای خود بایستیم. ملت ایران آنقدر از اندیشمندان، نخبگان و جوانان غیرتمند و آنقدر از انرژی، معرفت، عرفان و از معنویت مملو است که می تواند همه دنیا را سیراب کند.

(منبع: خبرگزاری مهر)

برچسب :

درباره نویسنده

248مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 شهید مهرداد عزیزاللهی. محفوظ است.
قدرت گرفته از Site Saz