رهبر انصارالله: مردم یمن با توکل به خداوند در برابر تجاوزات دشمن مقاومت می‌کنند/ آمریکا، اسرائیل و عربستان محور شرارت در جهان

رهبر انصارالله: مردم یمن با توکل به خداوند در برابر تجاوزات دشمن مقاومت می‌کنند/ آمریکا، اسرائیل و عربستان محور شرارت در جهان

رهبر جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که مردم این کشور با توکل به خداوند در برابر تجاوزات دشمن به هراندازه‎ای که باشد، مقاومت می‌کند.

 

 

«عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن در ابتدای سخنرانی سه‌شنبه شب به فضلیت ماه مبارک رمضان اشاره کرد و حلول ماه مبارک رمضان را به ملت یمن و مسلمانان جهان تبریک گفت.

 وی در ادامه به جنایات عربستان در حق ملت یمن اشاره کرد و گفت: دشمن سعودی با پشتیبانی آمریکا و رژیم صهیونیستی همواره به تجاوزات خود علیه ملت یمن و کشتار مردم بی گناه و کودکان یمنی ادامه می دهد.

رهبر جنبش انصارالله گفت: ملت یمن ملتی مظلوم است اما دشمن ما یعنی عربستان، آمریکا و اسرائیل وقیح و جنایتکار است.

وی در ادامه افزود: ما بر تعیین سرنوشت یمن به دست مردم همین کشور تاکید داریم و این حق ملت هر کشور است.

عبدالملک الحوثی تاکید کرد که این مقاومت است که از ملت یمن، کرامت و غزت مردم و استقلال این کشور حمایت می کند.

رهبر جنبش انصارالله یمن عربستان را آلت دست آمریکا و اسرائیل دانست و گفت: نظام سعودی همچون سرباز آمریکا و اسرائیل اقدام می‌کند و این نظام در منطقه علیه مردم عمل می‌کند.

وی مهم ترین عامل ایستادگی ملت یمن در برابر دشمن را اعتماد بر خداوند دانست و ادامه داد: سه شر در دنیا وجود دارد، منشأ شر آمریکا و اسرائیل و عربستان هستند که با اموال خود فتنه انگیزی می‌کنند.

عبدالملک الحوثی تاکید کرد که تنها جایگزین ایستادگی و مقاومت، ذلالت، شکست و گردن نهادن در مقابل هرگونه شرارت آن هاست اما ملت یمن مقاوم هستند و در برابر هرگونه خواری و ذلت می ایستند.‎

رهبر انصارالله یمن افزود: اسرائیل از طریق نیروی هوایی و کارشناسان نظامی خود در جنگ علیه یمن مشارکت می‌کند.

وی ارتکاب جنایات‌ها در حق کودکان وز نان یمنی را نه نشانه قدرت دشمن بلکه دلیلی بر شرارت آن دانست که هیچ گونه ارزش اخلاقی را در بر نمی‌گیرد‎.

وی با بیان اینکه اینگونه جنایات‌ها مردم را برای مبارزه با دشمن مصمم‌تر کرده است، گفت: هزاران نفر در راستای این جنایت‌ها به مناطق درگیری با دشمن سرازیر شده‌اند‎.

عبدالملک الحوثی گفت: مردم یمنی مردمی است که در برابر شمن در تمام سطوح و در میادین سیاسی، رسانه‌ای و نظامی مقابل دشمن ایستاده است.

وی افزود:متجاوزین گمان نمی‌کردند که با ایستادگی مردم یمن مواجه شوند و‌آن‌ها حال قصد دارند تا این ایستادگی را در هم بشکنند تا توطئه‌های خود را تحقق بخشند.

الحوثی در ادامه تاکید کرد که ادامه تجاوزات عربستان، طبیعت نقش رژیم سعودی در منطقه را نشات می دهد و اسرائیل بهره آن را می برد.

رهبر انصارالله یمن اشغال یمن از سوی دشمن را مسأله‌ای دانست که کماکان از سوی عربستان پیگیری می‌شود. وی تجزیه یمن را هنوز در دستور کار دشمن دانست و تاکید کرد، آن‌چه که از تجاوز دشمن روشن است، این است که متجاوزین و در راس آن‌ها اسرائیل چشم طعع به یمن دارند.

وی ادامه داد: هیچ کس با متجاوزان در یمن همراهی نمی‌کند، مگر کسی که خواسته باشد ذلالت را برای خود بخرد و در جرائم جنایتکاران علیه مردم شریک شود.

الحوثی تصریح کرد: متجاوزان تلاش می کنند توافق صلح و مشارکت را با وجود امضای آن از سوی احزاب یمنی، دچار شکست کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: عربستان سعودی و آمریکا برای ارتکاب بیشتر جنایات تلاش کردند گفتگوی ژنو را به تاخیر بیندازند.

رهبر انصارالله خطاب به عربستان گفت: سازمان ملل را رها کنید تا بی‌طرفانه برای موفقیت ماموریت خود تلاش کند.

 

درباره نویسنده

26مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 شهید مهرداد عزیزاللهی. محفوظ است.
قدرت گرفته از Site Saz